Drogi Internauto

     Witam bardzo serdecznie na stronie poświęconej zarówno rehabilitacji niemowląt, wcześniaków, dzieci i dorosłych oraz stymulacji prawidłowego rozwoju psycho-ruchowego jak również zdrowemu stylowi życia.

     Słowo rehabilitacja zazwyczaj na samym początku Rodzicom moich Pacjentów kojarzy się bardzo źle…, dlatego też chciałabym przekonać wszystkich, że terapia to nie tylko przysłowiowe „krew, pot i łzy”… Terapia to również wspaniała zabawa, forma bliższego poznawania swojego dziecka i odkrywania fenomenalnego i jakże odległego nam dziecięcego świata wraz z Dzieckiem i na jego poziomie.

     Znajdziecie tutaj Państwo informacje dotyczące metod rehabilitacyjnych, prawidłowej pielęgnacji niemowląt i dzieci, sposobów prawidłowego wspierania rozwoju dziecka jak również kilka zdań na temat mojej osoby i tego, czym się zajmuję zawodowo i jak na co dzień pomagam swoim pacjentom.

     Uważam, że okres ciąży i porodu jest bardzo magicznym okresem w życiu każdej Kobiety. Dlatego też przygotowałam specjalną ofertę dla Kobiet w ciąży w postaci Programu Twoje 9 miesięcy.Julka

Ponieważ bardzo cenię sobie opinie i uwagi Rodziców, Pacjentów oraz wszystkich, których interesują tematy rehabilitacyjne i nie tylko - zachęcam do wszelkich form kontaktu oraz wymiany poglądów.

     Poza pracą mam jeszcze wiele pasji i zainteresowań… Jednym z nich jest promowanie aktywnego trybu życia poprzez różne formy sportu i rekreacji. W związku z tym chciałabym zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do wspólnego maszerowania z kijami, czyli Nordic Walking.

Moją wielką pasją jest fotografowanie dzieci i niemowląt.
     Najnowszym moim odkryciem jest Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, którą zgłębiam, odkrywam i mam przyjemność zaoferować ją moim małym Pacjentom, ich Rodzicom i osobom dorosłym. 

Fizjoterapeutka Anna Daria Talar (kiedyś Jedwabińska)
specjalista IIo w zakresie fizjoterapii
 

Sonda

Gościmy

om.gif
Advertisement