Akcja R-R!!!
Akcja mamy-mamom czyli wakacje z dzieckiem!Akcja rodzice-rodzicom czyli wyjazd z dzieckiem na wakacje!

 

 

 

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje a co za tym idzie czas urlopowy.

Może to Wasze pierwsze wakacja z dzieckiem a może już kolejne?

Rok marzycie o wspaniałych wakacjach, pakujecie się, jedziecie i zastajecie niemiłe niespodzianki. Nie ma gdzie wjechać ani zostawić wózka,w restauracji nie ma fotelika dla dziecka, hotel nie posiada dodatkowego łóżeczka niemowlęcego, plac zabaw nadaje się dla odważnych kaskaderów... Takich sytuacji można wymieniać mnóstwo...

 

Akcja R-R ma na celu wymianę doświadczeń pomiędzy rodzicami podróżującymi z dziećmi.

Rodzice podzielcie się informacjami na temat sprawdzonych miejsc do odpoczynku na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

Taki miejscem może być hotel, restauracja, plac zabaw, park, miejsce piknikowe lub biwakowe - w zasadzie każde miejsce gdzie może przyjemnie i bezpiecznie spędzać rodzina z dzieckiem.

 

Rodzinny biwak

Aby wziąć udział w akcji wystarczy przesłać na adres anja@rehababy.com.pl opis "sprawdzonego" miejsca z podaniem powodów dla których warto tam pojechać, jakie atrakcje i udogodnienia czekają na rodziny z dzieckiem. Proszę pamiętać by przesyłając zgłoszenie miejsca podać jego dokładną lokalizacją i dane kontaktowe / teleadresowe. Miłym dodatkiem będą zdjęcia z opisywanego miejsca.

 

Rodzinne wakacje

Wykaz miejsc polecanych przez rodziców będzie publikowany na stronie RehaBABY. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
om.gif
Advertisement