Dni Noszenia 2008

Dni Noszenia

W dniach 18-19 października w Centrum Sztuki Współczesnej (Zamek Ujazdowski) odbyły się Dni Noszenia – Sztuka Bycia Blisko.

Organizatorami tej wspaniałej imprezy byli: Chustomania.pl, Klub Kangura oraz Centrum Sztuki Współczesnej. Dni Noszenia skierowane były do Rodzin z małymi dziećmi oraz dopiero spodziewających się maleństwa, którzy chcieliby zapoznać się lub dowiedzieć więcej na temat różnych form noszenia dzieci.

Dni NoszeniaDni NoszeniaDni Noszenia

 


 

 

 

Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję mile spędzić czas uczestnicząc w licznych warsztatach, spotkaniach, zasięgnąć informacji od specjalistów w różnych dziedzinach oraz wygrać wiele ciekawych nagród.

Na zaproszenie organizatorów miałam przyjemność poprowadzić praktyczne i teoretyczne warsztaty dla Rodziców z Dziećmi które sprawiły mi wiele przyjemności. Serdecznie dziękuję wszystkim licznie przybyłym uczestnikom za spotkanie i bardzo miłą atmosferę.

Dni Noszenia
Dni NoszeniaDni Noszenia

 


 


 


Dodatkową atrakcją była również możliwość obejrzenia najnowszej wystawy Yoko Ono „Fly” goszczącej aktualnie w Warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej.

Dni Noszenia
Dni Noszenia
Dni Noszenia

 


 

 

 

Już niedługo szersza relacja z Dni Noszenia`2008. Do zobaczenia za rok.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda

Gościmy

om.gif
Advertisement